Facebook Demo – Customizer

Brakujaca-Litera.pl

3 weeks 2 days ago

Życzymy, aby w każdym z nas - nie tylko dzisiaj, lecz każdego dnia - paliła się iskierka dziecięcej radości <3

Brakujaca-Litera.pl

3 weeks 6 days ago

Dzień dobry,

pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje Panu Krzysztof Bochus, zwycięzcy II edycji plebiscytu "Brakująca Litera" 2018 za zajęcie I miejsca w konkursie na Osobowość Roku 2020 w kategorii Kultura.

Nasz Złoty Laureat za "Szkarłatną głębię" tym razem nominację otrzymał za wydanie kolejnych dwóch książek: "Wachmistrz" oraz "Boski znak", o czym radośnie donosi Dziennik Bałtycki 🙂
dziennikbaltycki.pl/p/kandydat/krzysztof-bochus%2C1909005/

Cieszymy się z tego zasłużonego sukcesu życząc kolejnych i zachęcamy do zaczytywania się w powieściach Autora, bo to twórczość z najwyższej półki, dajemy słowo!

Zespół "Brakującej Litery".

Brakujaca-Litera.pl

3 weeks 6 days ago

Kochani,

dziś trochę prywaty: pod skrzydłami Fundacja Dzieci Pienin jest między innymi dwoje małych dzieci: Milenka i Wiktorek. Z myślą wsparcia ich leczenia, założyłyśmy z Kingą Lizoń grupę facebookową, tym samym rozkręcając akcję "Razem możemy wszystko", polegającą na licytacji książek przekazywanych na ten cel przez Dobre i szaleńczo zaczytane Duchy.

Jednym z nich o ogromniastym serduchu jest Olga Kowalska znana z Wielki Buk - blog literacki oraz z faktu jurorowania w niniejszym, literowym plebiscycie.

Jako pierwsza odpowiedziała na mój apel, dzięki czemu już dziś mogę zaprezentować dwadzieścia przekazanych przez nią tytułów. Napływają kolejne, wszak jak się okazuje, Dobrych Duchów na tym świecie całkiem sporo jest, dlatego książki w miarę ich dostarczania, będą stale dodawane 😃 .

Dziękując przeogromnie, zachęcam do odwiedzenia grupy, bo być może jakiś Wielki Buk czeka właśnie na Was?

Ta parka maleńkich dzieci po cichutku liczy na najcenniejszy dar, którego kupić nie może za żadne pieniądze - ZDROWIE ❤
www.facebook.com/groups/787404578807859/?notif_id=1622062164415229&notif_t=group_milestone&ref=notif
Proszę, pomóżcie nam im pomagać...

Z wdzięcznością i życzeniami zdrowia,

Iwona Niezgoda

Brakujaca-Litera.pl is feeling excited.

1 month 1 week ago

Drodzy,

z wielką radością pragniemy poinformować, że gala IV edycji plebiscytu "Brakująca Litera" 2020 odbędzie się w piątek 18 czerwca o godzinie 17.00.

Ze względu na sytuację epidemiczną spotkanie przeprowadzimy online tak, jak w roku ubiegłym.

Zapraszamy serdecznie tegorocznych Laureatów, czyli Norbert Grzegorz Kościesza - profil autorski, Paulina Płatkowska - pisarka i Liliana Fabisińska jak również Finalistów poprzednich edycji. Mamy nadzieję, że data podana ze sporym wyprzedzeniem pozwoli Państwu wygospodarować czas.

Bardzo się cieszymy, że choć nie stojąc blisko siebie, to jednak będziemy mogli się zobaczyć i porozmawiać współodczuwając radość kolejnych nagrodzonych.

Do zobaczenia!

Zespół "Brakującej Litery".

PS. Warto dodać, że plakat promujący IV edycję naszego konkursu wykonała Dominika Zborowska (DZ FOTO VIDEO) za co gorąco dziękujemy! <3

Brakujaca-Litera.pl is feeling festive.

1 month 3 weeks ago

Drodzy Państwo,

nadszedł dzień na który wszyscy czekali, także by nie trzymać już dłużej w niepewności, najradośniej ogłaszamy co następuje:

Zwycięzcą tegorocznej, czwartej edycji niezależnego plebiscytu na polską Książkę Roku "Brakująca Litera" został Pan Norbert Grzegorz Kościesza - profil autorski, nagrodzony głosami siedmiorga jurorów i statuetką za książkę "Dzielnica cudów. Nasz PRL, lata 80" opublikowaną przez Męskie wydawnictwo N-Kort.

Jurorzy wyróżnili dyplomem także powieść autorstwa Pani Paulina Płatkowska - pisarka zatytułowaną "Bądź dobrej myśli" spod skrzydeł Silver oficyna wydawnicza.

Taż sama Oficyna wydała książkę nagrodzoną głosami Ósmego Jurora, który zdecydował po bardzo zaciętej walce, przyznać swój niezależny dyplom Pani Liliana Fabisińska, która nakreśliła historię zatytułowaną "Jeszcze chwilę".

Pierwszy raz w historii plebiscytu walka była aż tak bardzo wyrównana, o czym można się przekonać zaglądając tutaj: brakujaca-litera.pl/wyniki-glosowania-osmy-juror-2020/ 😁

Laureatom składamy najserdeczniejsze gratulacje, a wszystkim autorom zgłoszonych w tym roku książek życzymy nade wszystko zdrowia, sukcesów na niwach osobistej i zawodowej oraz wielu czytelników.

Właśnie Szanownym Czytelnikom i Sympatykom tego konkursu, należą się podziękowania szczególne, ponieważ za sprawą Państwa zaangażowania w poszczególne konkursowe etapy, możemy cieszyć się kolejnym werdyktem. Jest to więc nasz wspólny sukces, do którego każdy z Was dołożył swoją małą cegiełkę o wielkim znaczeniu. DZIĘKUJEMY WAM ZA TO! <3

Zespół "Brakującej Litery".

PS. Termin gali wręczenia nagród jeszcze nie jest znany, jednak pewne jest już, że ze względu na sytuację epidemiczną, odbędzie się ona online tak samo, jak w roku ubiegłym.

O szczegółach będziemy na bieżąco informować 🙂.

Brakujaca-Litera.pl is feeling disappointed.

1 month 3 weeks ago

Witam, w ostatnich 2 dniach zaobserwowaliśmy skokowy wzrost głosów oddanych na kilka książek.
W 2 dni zyskały więcej niż przez poprzednie 2 miesiące!
Nie czekając na koniec głosowania dokonałem sprawdzenia tego zjawiska. To ręczna, mozolna praca. Wnioski - niektórzy - na szczęście nie wszyscy- pisarze mają takich zagorzałych fanów, którzy wierzą, że potrafią skutecznie oszukać nasz system zabezpieczeń i zapewnić idolowi nieuczciwe zwycięstwo. Jeden z fanów - rekordzista, głosował 40 razy w ciągu tych 2 dni na swój tytuł.
Głosy powielające się zostały odjęte wg tej samej zasady wszystkim książkom.
Po zakończeniu głosowania dokonamy jeszcze końcowego, ostatecznego przeliczenia.
Pozdrawiam, smutny i rozczarowany, Administrator.

Brakujaca-Litera.pl

3 months 2 weeks ago

Z okazji dzisiejszego święta wszystkim Panom składamy najlepsze życzenia🌷🌹

Dzień ten może stać się okazją do zrobienia prezentu tym razem Autorom - finalistom, którzy z całą pewnością także mają nadzieję na głosy Ósmego Jurora. Do oddawania ich więc ponownie gorąco zachęcamy 🍀
brakujaca-litera.pl/iii-etap-glosowanie-2020/

Zespół "Brakującej Litery".

Brakujaca-Litera.pl

3 months 2 weeks ago

Z okazji dzisiejszego święta wszystkim Paniom składamy najlepsze życzenia🌷🌹

Dzień ten może stać się okazją do zrobienia prezentu Autorkom - finalistkom, które z całą pewnością mają nadzieję na głosy Ósmego Jurora. Do oddawania ich więc gorąco zachęcamy 🍀

brakujaca-litera.pl/iii-etap-glosowanie-2020/

Zespół "Brakującej Litery".

Brakujaca-Litera.pl

3 months 2 weeks ago

Drodzy Państwo,

Siedmioro Jurorów kompletuje książki finałowe, by móc się zaczytać, a tymczasem już od dziś rusza Ósmy Juror, którym może stać się każdy, kto odda głos na tę jedną, jedyną książkę z dziesięciu, której Autorka, bądź Autor zdobywszy największą spośród wszystkich liczbę głosów, otrzyma pamiątkowy dyplom uznania Czytelników.

Głosować można klikając tutaj: brakujaca-litera.pl/iii-etap-glosowanie-2020/

Czy Państwa wybór pokryje się z wyborem Siedmiorga, czy może będzie zupełnie inny? Tego dowiemy się już wkrótce, bowiem Ósmy Juror trwa do końca kwietnia, a wyniki podsumowujące całą IV edycję ogłosimy 3.05.2021 r.

Pozdrawiamy,

Zespół "Brakującej Litery"

Brakujaca-Litera.pl

3 months 2 weeks ago

Kochani,

pora wprawdzie późna, ale wyszliśmy z założenia, że każda jest dobra, by podać już oficjalne wyniki II etapu IV edycji plebiscytu. Skoro Bogdan udzielił zgody, to nie zwlekamy do rana 😁

Natomiast jutro z samego rana właśnie będziemy zwracać się do Autorów i Wydawców z prośbą o udostępnienie jurorom książek, których tytuły widnieją poniżej 📚

Tymczasem życzymy Państwu dobrej nocy, ale nade wszystko najserdeczniej gratulujemy dziesięciorgu Finalistom 🥳

Zespół Brakującej Litery


This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.