Facebook Demo – Customizer

Brakujaca-Litera.pl

1 week 2 days ago

Kochani,

Pan Norbert Grzegorz Kościesza - profil autorski - laureat IV edycji plebiscytu, odebrał właśnie kolejną statuetkę, tym razem za Osobowość Roku 2019💪 .

Gratulując tej nagrody, jednocześnie życzymy dalszych sukcesów 🏆.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół "Brakującej Litery".

PS. Facebook spłatał figla i usunął post przez nas udostępniony, dlatego wklejamy go ponownie w komentarzu poniżej 🙂

Brakujaca-Litera.pl

1 month 1 week ago

Kochani,

nie jest tajemnicą, że cenię sobie zdanie Romana Dłużniewskiego. Z całą pewnością zaliczyć go mogę do czytelników, którzy naprawdę wiedzą, co literacko wybornie smakuje.

Namówiony przeze mnie, ochoczo sięgnął po "Szkarłatną głębię" autorstwa Krzysztof Bochus, pisząc o książce między innymi: "Rzadko mam do czynienia z kryminałami retro a tym razem jestem autentycznie zachwycony".

W pełni podzielam jego zdanie, wciąż pozostając w zachwycie, że powieść ta w roku 2018, tj. w II konkursowej edycji, zdobyła najwyższy - co znajduje także potwierdzenie po latach - literowy laur🏆.

Pełną opinię Romka mogą Państwo przeczytać tutaj: lubimyczytac.pl/ksiazka/4847634/szkarlatna-glebia/opinia/66605455#opinia66605455

Z pozdrowieniami,

Iwona Niezgoda

Brakujaca-Litera.pl

1 month 1 week ago

Drodzy,

Jak co roku, 9 sierpnia pasjonaci książek obchodzą swoje święto: „Dzień Miłośników Książek” 📚 .

Nie udało się ustalić pomysłodawcy, ani nie ma źródeł jego pochodzenia, jednak nie stanowi to przeszkody w celebrowaniu.

Jest to wyjątkowy dzień dla wszystkich, którzy lubią czytać. Zachęca bowiem nie tylko do refleksji związanych z historią druku i książek, ale także stanowi okazję dla bibliofili do powiększenia swoich zbiorów, jak również do wzajemnego obdarowywania się książkami, dlatego świętujemy z nadzieją, że się do nas przyłączycie 😁 📖 .

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół "Brakującej Litery".

Brakujaca-Litera.pl

2 months 1 week ago

Kochani,

Facebook spłatał figla i przestał na naszej stronie wyświetlać posta nakreślonego przez Pana Norbert Grzegorz Kościesza - profil autorski, ale my się tak łatwo nie poddajemy, dlatego serdecznie mu gratulując, raz jeszcze publikujemy 🥳.

Brakujaca-Litera.pl

2 months 1 week ago

Dzień dobry,

Laureat IV edycji naszego plebiscytu kilka dni temu odebrał statuetkę o czym radośnie poinformował na swoim profilu, a my tę radość podzielając, informujemy o tym Państwa, a przy tym raz jeszcze najserdeczniej gratulujemy życząc Panu Norbert Grzegorz Kościesza - profil autorski kolejnych literackich sukcesów 🥳.

Z pozdrowieniami,

Zespół "Brakującej Litery".

Brakujaca-Litera.pl

3 months 2 weeks ago

Życzymy, aby w każdym z nas - nie tylko dzisiaj, lecz każdego dnia - paliła się iskierka dziecięcej radości <3

Brakujaca-Litera.pl

3 months 3 weeks ago

Dzień dobry,

pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje Panu Krzysztof Bochus, zwycięzcy II edycji plebiscytu "Brakująca Litera" 2018 za zajęcie I miejsca w konkursie na Osobowość Roku 2020 w kategorii Kultura.

Nasz Złoty Laureat za "Szkarłatną głębię" tym razem nominację otrzymał za wydanie kolejnych dwóch książek: "Wachmistrz" oraz "Boski znak", o czym radośnie donosi Dziennik Bałtycki 🙂
dziennikbaltycki.pl/p/kandydat/krzysztof-bochus%2C1909005/

Cieszymy się z tego zasłużonego sukcesu życząc kolejnych i zachęcamy do zaczytywania się w powieściach Autora, bo to twórczość z najwyższej półki, dajemy słowo!

Zespół "Brakującej Litery".

Brakujaca-Litera.pl

3 months 3 weeks ago

Kochani,

dziś trochę prywaty: pod skrzydłami Fundacja Dzieci Pienin jest między innymi dwoje małych dzieci: Milenka i Wiktorek. Z myślą wsparcia ich leczenia, założyłyśmy z Kingą Lizoń grupę facebookową, tym samym rozkręcając akcję "Razem możemy wszystko", polegającą na licytacji książek przekazywanych na ten cel przez Dobre i szaleńczo zaczytane Duchy.

Jednym z nich o ogromniastym serduchu jest Olga Kowalska znana z Wielki Buk - blog literacki oraz z faktu jurorowania w niniejszym, literowym plebiscycie.

Jako pierwsza odpowiedziała na mój apel, dzięki czemu już dziś mogę zaprezentować dwadzieścia przekazanych przez nią tytułów. Napływają kolejne, wszak jak się okazuje, Dobrych Duchów na tym świecie całkiem sporo jest, dlatego książki w miarę ich dostarczania, będą stale dodawane 😃 .

Dziękując przeogromnie, zachęcam do odwiedzenia grupy, bo być może jakiś Wielki Buk czeka właśnie na Was?

Ta parka maleńkich dzieci po cichutku liczy na najcenniejszy dar, którego kupić nie może za żadne pieniądze - ZDROWIE ❤
www.facebook.com/groups/787404578807859/?notif_id=1622062164415229&notif_t=group_milestone&ref=notif
Proszę, pomóżcie nam im pomagać...

Z wdzięcznością i życzeniami zdrowia,

Iwona Niezgoda

Brakujaca-Litera.pl is feeling excited.

4 months 1 week ago

Drodzy,

z wielką radością pragniemy poinformować, że gala IV edycji plebiscytu "Brakująca Litera" 2020 odbędzie się w piątek 18 czerwca o godzinie 17.00.

Ze względu na sytuację epidemiczną spotkanie przeprowadzimy online tak, jak w roku ubiegłym.

Zapraszamy serdecznie tegorocznych Laureatów, czyli Norbert Grzegorz Kościesza - profil autorski, Paulina Płatkowska - pisarka i Liliana Fabisińska jak również Finalistów poprzednich edycji. Mamy nadzieję, że data podana ze sporym wyprzedzeniem pozwoli Państwu wygospodarować czas.

Bardzo się cieszymy, że choć nie stojąc blisko siebie, to jednak będziemy mogli się zobaczyć i porozmawiać współodczuwając radość kolejnych nagrodzonych.

Do zobaczenia!

Zespół "Brakującej Litery".

PS. Warto dodać, że plakat promujący IV edycję naszego konkursu wykonała Dominika Zborowska (DZ FOTO VIDEO) za co gorąco dziękujemy! <3


This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.