Niezależny konkurs literacki na polską Książkę Roku 2017

Większość książkowych rankingów opiera się na sprzedaży napędzanej promocją danej publikacji, nierzadko przy współudziale liczących się na rynku wydawnictw. Zdarza się, że z powodu braku należytego rozgłosu, wiele wartościowych książek przechodzi bez echa i dopiero czysty przypadek sprawia, że trafiają one, często po latach, do rąk Czytelników. Dlatego mając na względzie ów smutny fakt, postanowiliśmy stworzyć konkurs literacki w formie rankingu, zupełnie inny i niezależny od pozostałych.

Pragniemy dać szansę KAŻDEJ polskiej publikacji wydanej w mijającym 2017 roku, nie tylko tej promowanej. Każdej, która z subiektywnych względów zapadła w serce Czytelników. Toteż zwracamy się z gorącą prośbą o czynny udział w tym nietypowym przedsięwzięciu.

książka roku 2017 konkurs literacki

Kochani! Pomóżcie zdecydować, które tytuły z pod piór rodzimych twórców znajdą się w naszej konkursowej TOPowej Dziesiątce polskich książek opublikowanych w 2017 roku, nad którą potem pochylą się głowy siedmioosobowego jury.

Bardzo Was prosimy o zapoznanie się z  Regulaminem oraz zaangażowanie. W zakładce Głosowanie każdy z Was może podać swoje 3 typy książki, która według Was zasługuje na wyróżnienie. Wytyczne co do zgłaszanych pozycji są tylko dwie: musi to być dzieło polskiego autora, oraz data wydania musi mieścić się pomiędzy 1 stycznia a 31 grudnia 2017 roku.

Aby być na bieżąco zapraszamy na nasz Fanpage!

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *